ECU نسل جدید از شهریور و بدون آلمانی ها تولید می شود

ECU نسل جدید از شهریور و بدون آلمانی ها تولید می شود

علی یوسفی مدیر فروش شرکت صنایع تولیدی کروز، با بیان این مطلب گفت: خودروهای جدید به دلیل مجهز بودن به کروز کنترل از ای.سی.یو مجهز به دریچه گاز برقی بهره می برد که تولید و داخلی سازی این قطعه را آغاز کرده ایم.ه گفته وی، ای.سی.یو جدید بر روی خودروهای پژو207 اتومات و دنا پلاس اتومات نصب می شود.

یوسفی با اشاره به داخلی سازی ای.سو.یو در کروز گفت: تولید این قطعه با حدود 70 تا 75درصد قیمت نمونه مشابه خارجی در ایران تولید می شود بطوریکه با تولید ای.سی.یو تولید داخلی بین 30 تا 45 درصد صرفه جویی ارزی محقق شده است.

وی با بیان اینکه دامنه قطعات تولیدی در کروز بسیار گسترده است، اظهار داشت: در حال حاضر در تولید و عرضه "دسته سیم" باید بگویم که 50 درصد محصولات ایران خودرو و 80 درصد خودروهای سایپا از سوی کروز تامین می شود.

یوسفی با بیان اینکه دسته سیم محصول پژو2008 نیز در کروز تولید می شود، اضافه کرد: ما در تولید شبکه الکترونیک خودرو نیز از سابقه خوبی برخورداریم تاجائیکه در سال های 91 و 92 و پس از خروج پژو از ایران، با کمک کارشناسان ایران خودرو و مهندسان کروز موفق به تولید و عرضه شبکه الکترونیک محصول پژو206 بدون حضور پژو شدیم.

مدیر فروش کروز، از وجود مجهزترین خط رنگ ایران در این شرکت قطعه سازی خبر داد و متذکر شد: در حال حاضر داشبورد خودروهای پژو207، رانا، پراید و ساینا تماما در کروز داخلی سازی شده و عرضه می شود.

وی از داخلی سازی عمده ایربگ برای راننده و شاگرد در این شرکت قطعه سازی خبر داد و تصریح کرد: هم اکنون 70 درصد ایربگ محصولات سایپا و 50 درصد خودروهای ایران خودرو توسط شرکت کروز تامین می شود.

یوسفی همچنین به داخلی سازی بالای قطعاتی همچون جلو آمپر، رادیوپخش، نمایشگر، ساعت و ... در کروز اشاره و اظهار کرد: سیستم مالتی مدیا خودروها پیش تر از خارج وارد می شد و از دو سال قبل موضوع داخلی سازی رادیوپخش و مالتی مدیا در کروز آغاز شد بطوریکه امروز توانایی تولید بیش از 2500 دستگاه در روز را فراهم کرده ایم.
وی از تامین نیاز آینه برای 80 درصد نیاز خودرو سازان در کروز سخن گفت و متذکر شد: تولید و عرضه چراغ خودروهای جدید نیز با کروز بوده بطوریکه چراغ محصول پژو207 که مجهز به چراغ روز است در این شرکت تولید و عرضه شده است.

منبع: سایت پرشین خودرو

نظرات بازدیدکنندگان