در راستای سیاست‌های مشتری محور مکانیکار و سازگار با قوانین و شرایط اقتصادی جامعه، قوانینی در سایت مکانیکار تعریف شده که منجر به افزایش رضایت، جلب اعتمادو از همه مهم‌تر ایجاد تجربه‌ای عالی در خریدبرای شما خواهدشد.

مکانیکار با تجربه سالهای طولانی در صنعت خدمات پس از فروش خودرو بهترین کالا و خدمات آموزشی را برای شما فراهم می آورد.

پرداخت در سایت مکانیکار فقط از طریق پرداخت آنلاین صورت میگیرد.

 میزان گارانتی و مشخصات هرکالا در توضیحات آن به تفضیل بیان شده و در صورت نیاز با شمار های پشتیبانی و یا متخصصین آنلاین مکانیکار مشورت نمایید.

روشهای ارسال کالابه انتخاب مشتری می باشدکه هزینه و زمان تقریبی ارسال درآن توضیح داده شده است و درصورت خرید بیش از پانصدهزار تومان ارسال رایگان است.

درصورت وجودهرگونه اشکال،آسیب دیدگی ،یا مغایرت کالا با موارد مندرج در سایت حتما تا 3 ساعت کاری بعد از دریافت کالا ما را مطلع نمایید،بدیهی است پس از زمان مندرج از قبول مرجوعی کالا معذوریم.

در صورت وجودشرایط غیره منتظره(قهریه) از جمله سیل، زلزله و هرگونه حادثه غیرمترقبه که باعث عدم توان ارسال و... شود، مکانیکار میتواند تمامی سفارشها را کنسل و مبالغ را در سریعترین زمان ممکن یعنی حدود7 روزکاری عودت نماید.

با توجه به نوسانات قیمت درصورت تاخیر در بروزرسانی قیمت ها، مکانیکار مجاز به لغو سفارش های  مشتریان می باشد.

تمامی اطلاعات مربوط به حریم شخصی و تراکنش های مالی نزد مکانیکارمحفوظ می باشد.

درصورت بروزهرگونه شکایت شما میتوانید باشماره تلفنهای 02634461614و 09129372384 ویا ایمیلinfo@mechanikar.com اقدام فرمایید.

فعالیت وب سایت مکانیکار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است.