مجموعه مکانیکار همراه و همکار صنعتگران ، استادکاران و تکنسین های صنعت خودرو

این مجموعه با بیش از یک دهه فعالیت در صنعت خدمات پس از فروش خودروهای سواری و تجاری در سراسر کشور  و با افق ارتقاء این صنعت فعالیت های گسترده ای بشرح ذیل داشته است:

 • برگزاری دوره های آموزشی خودروهای سواری ، تجاری و راه سازی  در بخش های الکترونیک و مکانیک 

 آموزشگاه مکانیکار با برگزاری سیمنارها و دوره های مختلف مکانیکی شامل موتور،گیربکس،تعلیق و فرمان و... برق و انژکتورخودور انواع خودرهای داخلی و خارجی، سیستم های مالتی پلکس و...،آموزش دیاگ و.... وهمچنین تهیه نرم افزار آموزشی مکانیکار با عنوان اتوباکس (شامل:فیلم ،کتب آموزشی،جزوات آموزشی،نقشه هاو...) که یاری همیشگی در کنار همکاران ما باشد در حال فعالیت هستیم.

 • تامین و فروش تجهیزات تعمیرگاهی همراه با نصب و آموزش و خدمات پس از فروش

در فروشگاه تجهیزات تعمیرگاهی مکانیکار با انواع تجهیزات تعمیرگاهی معاینه فنی مانند رول تست تستهای سه گانه دود سنج و...ابزارهای مورد نیاز تمام صنف خدمات خودوریی از آچار و پیچ گوشتی گرفته تا هیتر و هویه و ...تجهیزات برقی و باطری سازی مانند تستر ایسیو ، پروگرامر ، دیاگ تبلتی ، دیاگ اندرویدی، دیاگ اصلی و مولتی برند، دیاگ پرتابلی،دیاگ شخصی و ردیاب خودرو،تستر سیمکشی خودرو تجهیزات نظافتی وکارواش مانند انواع کارواش صنعتی دروازه ای وخانگی وجاروبرقی های آب وخاک و... تجهیزات تعمیرگاهی مکانیکا : قطعه شور ، انژکتورشورچهار سیلندر ، انژکتورشورشش سیلندر ، سوخت سنج،دستگاه شستشو  رادیاتور خودرو ،تجهیزات اتوسرویس و تعویض روغن : دستگاه ساکشن وتعویض روغن موتور ،دستگاهساکشن وتعویض روغن گیربکس ، پمپ واسکازین وتجهیزات رنگ وصافکاری خودرو از قبیل تست رنگ خودرو و ابزارکامل صافکاری و رنگ خودرو تجهیزات تعمیرگاهی میزان فرمان و آپاراتیمانند انواعبالانس درجا ، بالانس ثابت دیجیتال ، دستگاه تنظیم باد دستی و ایستگاه باد ، لاستیک درآر سبک و درآر سنگین ، دستگاه میزان فرمان و جک های تعمیرگاهی مثل جک موتور درآر و گیربکس درآر ، جک دوستونو چهار ستون ، جک قیچی ، جک سوسماری

 • تامین و فروش قطعات یدکی خودرو

در فروشگاه قطعات یدکی مکانیکار انواع قطعات یدکی برقی و مکانیکی و الکترونیکی خودرو در برندهای مختلف موجود می باشد.

امروزه فعالان صنعت خودرو بدلیل کاربرد تکنولوژیهای پیشرفته در خودرو بایستی از علوم مکانیک و الکترونیک تاحدی آگاهی داشته باشند و تجربه به تنهای راه گشا نخواهد بود.لذا مجموعه مکانیکار سعی نموده تمامی اطلاعات مورد نیاز شما را در یک مجموعه آماده و در دسترس قرار دهد تا هر زمانی که نیاز به آن داشتید مراجعه و استفاده نمایید تا با توجه به تنوع خودروهای موجود در کشور در این مسیر همراهی مطمئن برای شما باشد .از سوی دیگر در هر محیط تعمیرگاهی بایستی مثلت دانش ،تجربه، ابزار مناسب شکل گیرد تا باعث رضایت مالکان خودرو و تعمیرکاران محترم شود. بنابراین ما همواره تلاش خواهیم کرد تا بهترین تجهیزات تعمیرگاهی برترین آموزش و باکیفییت ترین لوازم یدکی را در اختیار شما تعمیرکاران محترم قرار دهیم، از اینرو سعی کرده ایم با عقد قرارداد با شرکتهای با سابقه و تولید کنندگان ماندگار و متعهد حق مشتری را پاس و ارتباط خود با خریدار را برای همیشه حفظ نماییم. امیدواریم بتوانیم رضایت شما را جلب نماییم.

لذا جهت تحقق اهداف فوق دست به ایجاد یک پایگاه اطلاع رسانی و آموزشی مباحث خودرو ، همچنین اجرای آموزش های تخصصی لازم برای ایجاد شرایط کسب و کار بهتر از گذشته جهت همکاران فراهم آوده ایم . در این پایگاه موارد ذیل مد نظر قرار گرفته است:

 • ایجاد بستر مناسب برای بالا بردن دانش و مهارت همکاران در حوزه تعمیرات خودرو
 • امکان ثبت نام و استفاده رایگان مطالب
 • پاسخگویی آنلاین در حوزه مباحث خودرو
 • امکان دانلود فایل ها و فیلم های آموزشی اختصاصی از کانال وب سایت
 • پاسخ به سوالات در کوتاهترین زمان و امکان اشتراک تجربیات در فضای صمیمی و دوستانه وب سایت و گروه تلگرامی
 • آموزش تعمیرات ECU از ابتدا ، بصورت گام به گام برای علاقه مندان این حوزه
 • آموزش برق خودرو از مقدماتی تا پیشرفته
 • آموزش کار با مدلهای مختلف دیاگ ایرانی و خارجی و تست بر روی ماشین
 • آموزش تعمیر و اصلاح کیلومتر و مباحث مرتبط با آن
 • امکان دانلود مجلات و کتب حوزه مکانیک، الکترونیک و برق خودرو امکان دانلود جدیدترین اطلاعیه فنی خودروسازان ایران
 • امکان دانلود دیتا شیت تمامی قطعات پرمصرف در قسمت های الکترونیکی خودرو و امکان تامین آن در اسرع وقت
 • تولید تجهیزات کمک آموزشی برای یادگیری بهتر و سریعتر همکاران و دانشجویان
 • تازه ترین اخبار در حوزه خودرو

آدرس ما در شبکه های اجتماعی

اینستاگرام :  mechanikar