مشاهده گالری تصاویر سیستم سوخت رسانی بوش پراید

سیستم سوخت رسانی بوش پراید -رایگان

راهنما

فصلي كه پيش رو داريد مشتمل بر نحوه عيب يابي 100 X  با كيت انژكتوري طرح بوش مي باشد. در اين فصل شما مي توانيد عيوبي كه ممكن است در سيستم انژكتوري بوجود آيد بصورت گام به گام و مرحله به مرحله رفع كنيد. پيش از شروع كار به نكات زير توجه نماييد:

جزئیات بیشتر این محصول را در بخش اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.
جهت دریافت لیست قیمت کامل و مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید:
دفتر فروش:02634461614
کارشناس فروش:09059000372
کارشناس اموزش و خدمات پس از فروش:09122681561

فروش ویژه
فروش ویژه

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

لینک این محصول را به اشتراک بگذارید


شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

فصلي كه پيش رو داريد مشتمل بر نحوه عيب يابي 100 X با كيت انژكتوري طرح بوش مي باشد. در اين فصل شما مي توانيد عيوبي كه ممكن است در سيستم انژكتوري بوجود آيد بصورت گام به گام و مرحله به مرحله رفع كنيد. پيش از شروع كار به نكات زير توجه نماييد:

1 -در نوشتن اين فصل فرض بر اينست كه كاربر با مجموعه سيستم انژكتوري اعم از مفاهيم سنسورها و عملگرها و ... آشنايي دارد. پيشنهاد مي شود پيش از استفاده از اين فصل به طور كامل و دقيق فصل قبلي را مطالعه فرماييد.

2 -هرجا از كلمه BOB استفاده شده است منظور BRAEK OUT BOX يا كانكتور واسطي است كه به كمك آن مي توانيد به سادگي به پين هاي ECU دسترسي داشته باشيد. در صورتيكه ابزار فوق را در اختيار نداشتيد پيشنهاد مي شود از يك سوزن به جاي آن استفاده كنيد؛ بدين صورت كه آن را در سيمي كه مي خواهيد سيگنال آن را بگيرد فرو برده و تستهاي لازمه را انجام دهيد.

3 - در عيب يابي سيستم انژكتوري به هيچ وجه عجله نكرده و حوصله بخرج دهيد و مراحل گفته شده در هر مورد را بدقت انجام دهيد. در صورتيكه در هر مرحله مشكل مرتفع گرديد، بقيه مراحل را انجام ندهيد.

4 - استفاده از مولتي متر ( كه شامل اهم متر، ولت متر و آمپرمتر باشد) در عيب يابي تك تك قطعات لازم و ضروري بديهي است كه نحوه كار با ً اين ابزار را نيز بايد قبلا آموخته در عيب يابي تك تك قطعات لازم و ضروري است. ً بديهي است كه نحوه كار با اين ابزار را نيز بايد قبلا آموخته باشيد. ً

5 - از اتصال برق 12 ولت به سيم سنسورها و عملگرها جدا خوددارى نماييد

جهت دریافت فایل PDF روی گزینه مورد نظر کلیک نمایید.

راهنمای تعمیرات

عیب یابی سیستم

سایپا
پراید
سیستم سوخت رسانی
خودروهای سبک
سایپا یدک
فارسی
A4

لوازم جانبی

محصولات مشابه