شمع پایه کوتاه بوش استاندارد

1,000,000 ریال

شمع تک پلاتین پایه کوتاه بوش استاندارد

مزیت عالی شمع +8 رزیستور(مقاومت) دقیق آن است که مناسب خودرو هایی با ایسیو ECU  حساس است .شمع بوش با الکترود نیکل - ایتریم در کلاس شمع های استاندارد درسالهای گذشته  انقلابی به پا کرد،این تکنولوژی تا سال 2013 در اختیار آلمان بود و با نام ساخت المان عرضه می شد،اکنون با پیشرفت تکنولوژی المان در گروه شمع های سوزنی،تولید این شمع تحت لیسانس به کشور روسیه با همان کیفیت انتقال یافته است،این شمع در دو بسته بندی در بازار ایران عرضه می شود که بسته بندی جدید آن به رنگ آبی و در جعبه 10 تایی می باشد.

شمع پایه کوتاه بوش تک کنتاکت  ۸+ مناسب برای طیف وسیعی از خودروهای:

تولید ایران شامل پژو 405، پارس، سمند، سورن، دنا، زانتیا،مزدا و... کاربرد دارد چنانچه در انتخاب شمع موتور خود اطلاعات فنی دقیق ندارید می توانید از طریق تماس با پشتیبانی محصول مناسب خودرو خود را پیدا کنید.

این مدل تمام شده است

مشخصات فنی و معرفی ساختار شمع بوش روس استاندارد :

این محصول از سری شمع موتور استاندارد خانواده بوش می باشد، ویژگی های بارز شمع تک پلاتین بوش،،الکترود نیکلی با قطر 2.5 میلیمتر از جنس نیکل خالص می باشد،در این محصول از آبکاری با نیکل استفاده شده است،این مزیت باعث جلوگیری از گریپاژ شمع موتور در داخل سیلندر به مرور زمان می شود و همچنین به مقدار قابل توجهی از رسوب کربنی در شاسی شمع موتور جلوگیری می کند.ویژگی دیگر این محصول بوش استفاده از چینی آلومینیم سیلیکات چندلایه و شیاردار برای جلوگیری از رسیدن به دمای شکست یا به عبارتی قطع شدن شمع می شود. این محصول در خودروهای خانواده پژو-سیتروین عملکرد خوبی داشته و توانسته سهم زیادی از بازار خودروهای ایرانی را در دست بگیرد.

داشتن هسته مسی دیگر ویژگی این محصول می باشد،هسته مسی در داخل شمع موتور مانند یک مبدل حرارتی عمل می کند و شمع موتور را همواره در دمای تعریف شده نگه می دارد.

استفاده از واشر حجیم و آبکاری شده با نیکل مانع ورود و نشت به بلوک سیلندر می شود.

سایز رزوه،آچار و پایه شمع تک زمانه بوش ۷۹۵۵:

این شمع موتور سوپر پلاس بوش روس، ارتفاع پایه آن 19 میلیمتر می باشد که در اصطلاح عامیانه پایه کوتاه گفته می شود،سایز آچار آن 16 میلیمتر یا 5/8 اینچ می باشد که در اصطلاح عامیانه یعنی با آچار 16 می توان این شمع را نصب کرد ،سایز رزوه آن 14 میلیمتر می باشد.که در اصطلاح عامیانه سایز سر سیلندر می باشد که شمع موتور در داخل آن بسته می شود.ترمینال شمع پیچی می باشد بدین معنی که محلی که وایر روی آن نصب می شود پیچی است و علاوه بر وایر های نوع ترمینال بزرگ وایرهای مخصوص پیچی نیز به این شمع موتور متصل می شوند.

ایران خودروروآ - RD - پیکان انژکتور - دنا 1.7 - سمند LX 1.8 - سورن 1.8 - سورن EF7 - سمند EF7
سایپاتیبا 1.5 - پراید انژکتور تا سال 1393 - ریو 1.5 - ساینا 1.5
مزدا323 - وانت تک کابین - وانت دو کابین
پژو1.8 405 - 206 TU3 1.4 - پارس V8 1.8 - پارس 1.8 V16
سیتروئنزانتیا
دووسیلو و ماتیز

ساخت کشورروسیه Russia

اندازه پایه پایه استاندارد 19 میلی متر

جنس الکترود مرکزی  نیکل

قطر الکترود مرکزی 2.5 میلی متر

شکل الکترود مرکزی  استاندارد

جنس الکترود  منفینیکل ایتریم

فاصله بین الکترود0.9 میلی متر

شکل الکترود منفی استاندارد  Vشکل

ویژگی خاص هسته مس

مقاومت R   دارد

کد حرارتی    7

سایز آچار    16

سایز رزوه    14

نوع واشر     واشردار

ترمینال پیچی

کارکرد  15 هزار کیلومتر

بسته بندی جعبه 4 تایی

دسته بندی شمع موتور

لوازم جانبی

محصولات مشابه